Aktualności

24.04.2014

OUTDOOR PHOTOGRAPHY CAMP


OUTDOOR PHOTOGRAPHY CAMP to oferta wakacyjna dla dzieci i młodzieży - chcących ciekawie i pożytecznie spędzić letni czas.
Proponujemy Wam kurs języka angielskiego, który nie tylko załata dziury w wiedzy i pozwoli wyćwiczyć się w koniecznych umiejętnościach, ale też umożliwi Wam posługiwanie się językiem w życiowych sytuacjach - a to dzięki obecności native speakerów!

Jednak OUTDOOR PHOTOGRAPHY CAMP to nie tylko język angielski. Podczas obozu nauczymy się robić zdjęcia pod okiem zawodowego fotografa Maksa Skrzeczkowskiego, który nauczy Was jak robić profesjonalne zdjęcia bez konieczności używania drogiego sprzętu, odkryje przed Wami sekrety pracy w plenerze oraz omówi techniki i najczęściej popełniane błędy.

Poza tym w programie spływ kajakami, konie i cała masa frajdy, bo OUTDOOR PHOTOGRAPHY CAMP to dziewięć dni spędzonych na świeżym powietrzu, odkrywanie tajemnic malowniczego Kazimierza Dolnego i Janowca, zwiedzanie miejsc, których turyści nie znają.
To również szansa na poznanie nowych przyjaciół i okazja, by wakacje były odpoczynkiem, ale i pozwoliły Wam rozwinąć umiejętności.
Zapraszamy!!!!
Czekam na Wasze zgłoszenia:
Weronika Ziarnicka
tel. 601 79 78 65
weronika@jezykowapracownia.com

Wyszukiwarka

Aktualności

04.03.2021
Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym, Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki oraz Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym są organizatorami tegorocznego
wydarzenia pt. „Kazimierz Kobietom" z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.
Do projektu dołączyli również kazimierscy przedsiębiorcy, którzy na hasło „Kazimierz kobietom" oferują zniżki, bonusy lub prezenty.
M. in. Pizza Oregoana zaprasza z hasłem!
16.05.2015
"1945. Wojna i pokój." - to tytuł najnowszej książki Magdaleny Grzebałkowskiej, znanej w Kazimierzu m.in. ze świetnego artykułu w GW, poświęconego losom naszych kamieniołomów.
28.07.2014
Błyskotliwe, dowcipne teksty (i pieprzne podteksty), zrozumiałe dla tych, którzy nie celebrują domniemanej „magii" Kazimierza, a po prostu biorą go i rozumieją takim, jakim jest.
Muzyka z przestrzeni pomiędzy parodią a pastiszem, doceniana przez posiadaczy poczucia humoru oraz osoby muzykalne, czułe na nuty wpadające w ucho.
Oprócz zespołowych wykonawców obecnych jest tu parę miejscowych głosów, czasem bardzo rozpoznawalnych.
Sprawdźcie!

Strona 1 z 132  > >>