Społeczny Komitet Odbudowy Szkoły

Społeczny Komitet Odbudowy Szkoły w Kazimierzu Dolnym
rozpoczyna akcję sprzedaży cegiełek na rzecz odbudowy szkoły.
W czasie Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI w Kazimierzu Dolnym nauczyciele osobiście będą prowadzić akcję Komitetu zachęcając Mieszkańców i Gości do pomocy i udzielenia wsparcia.
Zaplanowano m.in. występy artystyczne dzieci, sprzedaż produktów regionalnych z Kazimierza i bezpośrednią sprzedaż samych cegiełek.
W dalszej perspektywie odbywać się będą kolejne działania inicjowane przez Komitet. Cała akcja potrwa do grudnia 2013 roku.
Do wszystkich Państwa kierujemy apel o wsparcie i przyłączenie się do akcji społecznej, której celem jest jak najszybszy powrót kazimierskich dzieci do szkoły.
Społeczny Komitet Odbudowy Szkoły w Kazimierzu Dolnym

Wyszukiwarka

Aktualności

04.03.2021
Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym, Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki oraz Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym są organizatorami tegorocznego
wydarzenia pt. „Kazimierz Kobietom" z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.
Do projektu dołączyli również kazimierscy przedsiębiorcy, którzy na hasło „Kazimierz kobietom" oferują zniżki, bonusy lub prezenty.
M. in. Pizza Oregoana zaprasza z hasłem!
16.05.2015
"1945. Wojna i pokój." - to tytuł najnowszej książki Magdaleny Grzebałkowskiej, znanej w Kazimierzu m.in. ze świetnego artykułu w GW, poświęconego losom naszych kamieniołomów.
28.07.2014
Błyskotliwe, dowcipne teksty (i pieprzne podteksty), zrozumiałe dla tych, którzy nie celebrują domniemanej „magii" Kazimierza, a po prostu biorą go i rozumieją takim, jakim jest.
Muzyka z przestrzeni pomiędzy parodią a pastiszem, doceniana przez posiadaczy poczucia humoru oraz osoby muzykalne, czułe na nuty wpadające w ucho.
Oprócz zespołowych wykonawców obecnych jest tu parę miejscowych głosów, czasem bardzo rozpoznawalnych.
Sprawdźcie!

Strona 1 z 132  > >>