Podziękowania burmistrza

Drodzy Mieszkańcy
Najserdeczniej dziękuję za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście. Wasze głosy są tym cenniejsze, że oddane zostały przy bardzo złej pogodzie, wielu z Państwa zamiast zostać w ciepłych domach wyszło, by spełnić swój obywatelski obowiązek.
Dziękuję Wam i daję słowo, że zrobię wszystko co w mojej mocy, by nie zawieźć Waszego zaufania i pracować dla dobra nas wszystkich.
Bez względu na to, na kogo Państwo głosowaliście chciałbym, byśmy byli jedną drużyną. Chcę być burmistrzem każdego z Was i wykorzystać jak najlepiej szansę, którą mi znów daliście.
Bardzo liczę na nowo wybranych Radnych, mam nadzieję, że będziemy zgodnie współpracować, bo to jedyny sposób, by iść naprzód.
Chciałbym też kontynuować praktykę zapoczątkowaną podczas kampanii i być
z Państwem w kontakcie, pozostawiając do Waszej dyspozycji mój adres mailowy. Przysyłane do mnie wiadomości są nie tylko budujące, ale też powodują, że jesteśmy bliżej, a tym samym dają mi możliwość działania w konkretnych sprawach.

Jestem Państwu szczerze wdzięczny,

Z poważaniem
Burmistrz Grzegorz Dunia
grzegorz.dunia@gmail.com

Wyszukiwarka

Aktualności

04.03.2021
Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym, Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki oraz Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym są organizatorami tegorocznego
wydarzenia pt. „Kazimierz Kobietom" z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.
Do projektu dołączyli również kazimierscy przedsiębiorcy, którzy na hasło „Kazimierz kobietom" oferują zniżki, bonusy lub prezenty.
M. in. Pizza Oregoana zaprasza z hasłem!
16.05.2015
"1945. Wojna i pokój." - to tytuł najnowszej książki Magdaleny Grzebałkowskiej, znanej w Kazimierzu m.in. ze świetnego artykułu w GW, poświęconego losom naszych kamieniołomów.
28.07.2014
Błyskotliwe, dowcipne teksty (i pieprzne podteksty), zrozumiałe dla tych, którzy nie celebrują domniemanej „magii" Kazimierza, a po prostu biorą go i rozumieją takim, jakim jest.
Muzyka z przestrzeni pomiędzy parodią a pastiszem, doceniana przez posiadaczy poczucia humoru oraz osoby muzykalne, czułe na nuty wpadające w ucho.
Oprócz zespołowych wykonawców obecnych jest tu parę miejscowych głosów, czasem bardzo rozpoznawalnych.
Sprawdźcie!

Strona 1 z 132  > >>