Nagroda Starosty

W niedzielę 14 listopada podczas Powiatowego Dnia Kultury wręczone zostały nagrody Starosty Puławskiego za osiągnięcia i działalność kulturalną.
Byłam jedną z laureatek, ale to nie znaczy, że nagroda należy się tylko mi. Przede wszystkim dziękuję wszystkim moim Przyjaciołom, których życzliwości i pomocy zawdzięczam chęć do pracy, pomysły i pomoc. Równie serdecznie dziękuję Pani Monice Dudzińskiej z KOK, która zgłosiła mnie do tego wyróżnienia. Odbierając nagrodę z wdzięcznością
i wzruszeniem myślałam o Was wszystkich.
Składam też gratulacje innym nagrodzonym z Kazimierza:
Pani Ani Piłat, Hani Lis i Panu Tadeuszowi Michalakowi.
Bożena Gałuszewska

Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny

Wyszukiwarka

Aktualności

16.05.2015
"1945. Wojna i pokój." - to tytuł najnowszej książki Magdaleny Grzebałkowskiej, znanej w Kazimierzu m.in. ze świetnego artykułu w GW, poświęconego losom naszych kamieniołomów.
28.07.2014
Błyskotliwe, dowcipne teksty (i pieprzne podteksty), zrozumiałe dla tych, którzy nie celebrują domniemanej „magii" Kazimierza, a po prostu biorą go i rozumieją takim, jakim jest.
Muzyka z przestrzeni pomiędzy parodią a pastiszem, doceniana przez posiadaczy poczucia humoru oraz osoby muzykalne, czułe na nuty wpadające w ucho.
Oprócz zespołowych wykonawców obecnych jest tu parę miejscowych głosów, czasem bardzo rozpoznawalnych.
Sprawdźcie!
24.04.2014
OUTDOOR PHOTOGRAPHY CAMP to oferta wakacyjna dla dzieci i młodzieży: kurs języka angielskiego z udziałem native speakerów.

Strona 1 z 131  > >>