Konkurs na kartkę świąteczną

Nie tylko dzieci i młodzież, ale wszystkich, szczególnie naszych kazimierskich artystów zapraszamy do udziału w III. Ogólnopolskim Konkursie na Kartkę Świąteczną
„Życzenia prosto z serca. Kazimierz Dolny 2011".

Konkurs mający swoją dwuletnią historię trafił w tym roku do Kazimierza Dolnego - a to za sprawą jego pomysłodawcy i głównego organizatora, Pana Macieja Wolińskiego (LogoArs), który od kwietnia tego roku mieszka i pracuje w Kazimierzu Dolnym.
Pan Maciej - artysta malarz, grafik, animator kultury, postanowił, że w tym roku i następnych sercem konkursu będzie właśnie Kazimierz nad Wisłą. Bo miejsce to idealnie nadaje się, by stać się scenerią "świątecznych" marzeń i aby oryginalne pomysły na kartkę świąteczną napływające z całej Polski (a może nawet zagranicy) przechodziły właśnie przez miasteczko malarzy i trafiały do naszych rąk.

Informujemy, że prace konkursowe w dwóch kategoriach: dla twórców profesjonalnych i dla wszystkich pozostałych, można nadsyłać na adres Kazimierskiego Ośrodka Kultury (Rynek 13) w terminie do 2 grudnia 2011r.. Regulamin konkursu, karta zgłoszenia, znajdują się na tablicach ogłoszeń w obu siedzibach Urzędu Miasta, w Kazimierskim Ośrodku Kultury oraz na stronie głównej konkursu www.konkurskazimierzdolny.blogspot.com.

Konkurs objął patronatem Burmistrz Kazimierza Dolnego.
Wystawa prac konkursowych i wręczenie nagród nastąpi podczas Jarmarku Świątecznego w dniu 10 grudnia.
Nagrodzone prace konkursowe zostaną wydane drukiem, kartki świąteczne będą dostępne do zakupienia podczas Jarmarku.

Zapraszamy do twórczej zabawy !

 

Wyszukiwarka

Aktualności

16.05.2015
"1945. Wojna i pokój." - to tytuł najnowszej książki Magdaleny Grzebałkowskiej, znanej w Kazimierzu m.in. ze świetnego artykułu w GW, poświęconego losom naszych kamieniołomów.
28.07.2014
Błyskotliwe, dowcipne teksty (i pieprzne podteksty), zrozumiałe dla tych, którzy nie celebrują domniemanej „magii" Kazimierza, a po prostu biorą go i rozumieją takim, jakim jest.
Muzyka z przestrzeni pomiędzy parodią a pastiszem, doceniana przez posiadaczy poczucia humoru oraz osoby muzykalne, czułe na nuty wpadające w ucho.
Oprócz zespołowych wykonawców obecnych jest tu parę miejscowych głosów, czasem bardzo rozpoznawalnych.
Sprawdźcie!
24.04.2014
OUTDOOR PHOTOGRAPHY CAMP to oferta wakacyjna dla dzieci i młodzieży: kurs języka angielskiego z udziałem native speakerów.

Strona 1 z 131  > >>