Brązowy rybołówca

W niedzielę rano nad Wisłą odbyły się zawody wędkarskie. W ciagu kilku godzin zawodnicy z różnych grup wiekowych łowili ryby z różnych grup wagowych. W wadze piórkowej w kategorii juniorów brązowy medal zdobył nasz redakcyjny Jędrzej Różycki. Rybny laur zwycięstwa wyłowił sobie Andrzej Sykut, na drugim miejscu był Bartek Hemperek. Chłopakom szczerze gratulujemy zwycięstwa i pomysłu na świetny pomysł spędzania czasu.
- Po południu, już po zawodach znów z zapałem poszedłem na ryby, bo jeszcze nie miałem dość łowienia. I oczywiście musiałem wypróbować nową wędkę - nagrodę. Tak właśnie działa pozytywna motywacja - między wiązaniem żyłki a obserwacją spławika relacjonował sprawę Jędrek.

Wyszukiwarka

Aktualności

16.05.2015
"1945. Wojna i pokój." - to tytuł najnowszej książki Magdaleny Grzebałkowskiej, znanej w Kazimierzu m.in. ze świetnego artykułu w GW, poświęconego losom naszych kamieniołomów.
28.07.2014
Błyskotliwe, dowcipne teksty (i pieprzne podteksty), zrozumiałe dla tych, którzy nie celebrują domniemanej „magii" Kazimierza, a po prostu biorą go i rozumieją takim, jakim jest.
Muzyka z przestrzeni pomiędzy parodią a pastiszem, doceniana przez posiadaczy poczucia humoru oraz osoby muzykalne, czułe na nuty wpadające w ucho.
Oprócz zespołowych wykonawców obecnych jest tu parę miejscowych głosów, czasem bardzo rozpoznawalnych.
Sprawdźcie!
24.04.2014
OUTDOOR PHOTOGRAPHY CAMP to oferta wakacyjna dla dzieci i młodzieży: kurs języka angielskiego z udziałem native speakerów.

Strona 1 z 131  > >>